Turkey

Languages
 

Euromerger turkey

Kurumsal finansman danışmanı olarak, genelde orta ölçekli şirketlere geniş bir yelpazede  birleşme, devralma, elden çıkarma, sermaye artırımı, kurumsal yeniden yapılanma ve hisse senedi konularında Finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır:

  • Birleşme ve Devralmalar
  • Sermaye Fonlaması ve Halka Arz
  • Proje Finansmanı ve Yönetimi
  • Varlık Yönetimi
  • Emtia Ticareti

euroMerger Türkiye, özellikle karmaşık sınır ötesi M & A işlemlerinde uzmanlaşmıştır ve birleşme, satın almalar, satışlar, elden çıkarmalar ve diğer yeniden yapılandırmalar dahil olmak üzere geniş bir yelpazede üstlendiği işlemlerde müşterilerine satın alma ve satma olanağı sağlamakta, M & A desteği ve kurumsal finansman stratejisi kapsamında gerekli anlaşmaların yapılmasında disiplinli bir yaklaşım sunmaktadır. 

euroMerger Türkiye, finans sektöründe uzun ve belgelenmiş deneyime sahip iki ortakla hizmet vermektedir.

İkitelli OSB, Atatürk Bulvarı No: 54
Kat: 5 Başakşehir 
34490 Istanbul
TURKEY
+90 530 408 2763
BESIM DIRIL

BESIM DIRIL

Yönetici ortak, işletme alanında lisans derecesine sahip, finansal çözümler ve M & A alanlarında güçlü yetenekleri vardır. Türk bankacılık sektöründe üst düzey yönetici olarak önemli deneyime sahip bulunmaktadır. Çeşitli sektörlerden KOBİ’lere yıllardır verdiği finansal danışmanlık hizmetleriyle KOBİ’lerin M & A işlemlerine odaklanması konusunda geniş deneyime sahip olmuştur. Sermaye yatırımları, finansal modelleme ve iş planı değerlendirmeleri, gelişmekte olan pazarların sürdürülebilir özel sektör gelişimi için bir etki danışmanı olarak mesleki deneyime ve becerilere sahiptir. Orta Doğu, Körfez, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkanlar, Kafkasya ve Orta Asya’da çok güçlü bağlantılara sahiptir.

ASLI ERGENER

ASLI ERGENER

Ortak, işletme alanında lisans derecesine sahip, finansal çözümler konusunda güçlü yetenekleri vardır. Türk bankacılık sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yaptıktan sonra, finans sektörünün farklı alanlarında iş hayatına devam etmeye karar vermiştir, özellikle M & A konusunu oldukça kayda değer bularak ilgisini bu alana yöneltmiştir. Uzun dönemli fonlama işlemlerinde iş hayatında önemli bir tecrübe kazanmış, farklı endüstri dallarındaki müşteriler için fizibilite çalışmalarına, pazar araştırmalarına ve ekonomik değer hesaplarına yönelik finansal ve yurtiçi yatırım projelerinin teknik özellikleri ve finansal süreçleri konusunda mesleki deneyime ve becerilere sahiptir.

Other countries

BelgiumCroatiaDenmarkFranceGermanyItalyNetherlandsNorwayPolandSpainSwedenSwitzerlandTurkeyUnited Kingdom