Poland

Languages
 

MANAGEMENT FOCUS

Management Focus jest niezależną firmą doradczą, reprezentującą wyłącznie interesy swoich Klientów. Każdy Zleceniodawca i zadanie różnią się od siebie, dlatego zrozumienie potrzeb każdego z nich jest podstawa naszego wspólnego sukcesu. Od chwili powstania firmy nasz zespól przeprowadził szereg transakcji w różnych sektorach polskiej gospodarki, pracując dla polskich firm prywatnych, zleceniodawców publicznych (m. in. Ministerstwo Skarbu Państwa), oraz inwestorów międzynarodowych. Firma jest prowadzona przez 3 szefów projektów posiadających wieloletnie doświadczenie na polskim rynku fuzji i wykupów (M&A).

Al. Komisji Edukacji Narodowej 94/17
PL 02-722 Warszawa
POLAND
+48 22 44 84 152
+48 22 44 84 153
ANDRZEJ WYRÒD

ANDRZEJ WYRÒD

MANAGING PARTNER

Andrzej Wyród rozpoczął karierę jako marketing manager w branży handlowej i dołączył do Management Focus w 1995r., z czasem mocno angażując się w projekty M&A. Andrzej pracował na zleceniach kupna lub sprzedaży dla klientów polskich i międzynarodowych; ostatnimi zakończonymi sukcesem transakcjami były zlecenia od Sherwin Williams, Pol-Mot Holding S.A. i Quarzwerke GmbH.

ANDRZEJ DUCHLINSKI

ANDRZEJ DUCHLINSKI

PARTNER

Andrzej Duchliński rozpoczął swoją karierę zawodową w Management Focus w 1994 jeszcze przed ukończeniem SGH. Od początku specjalizował się w finansowych aspektach projektów M&A, organizowaniu finansowania, np. obligacji zamiennych i private placements. Zdobył także doświadczenie przemysłowe, pracując 7 lat dla działającej w branży drzewnej korporacji międzynarodowej Pfleiderer jako manager ds. rozwoju i manager sprzedaży krajowej.

Other countries

BelgiumCroatiaDenmarkFranceGermanyItalyNetherlandsNorwayPolandSpainSwedenSwitzerlandTurkeyUnited Kingdom